Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej

 

Please specify image url

lek. med. Monika Ostasiewicz, Specjalista medycyny rodzinnej

W charakterze lekarza podstawowej opieki zdrowotnej pracuję od 2006 roku. Uzyskałam specjalizację w dziedzinie medycyny rodzinnej. Świetnie łączę stale poszerzaną wiedzę i doświadczenie z dobrymi relacjami z pacjentem. Posiadam bardzo dobry kontakt z dziećmi, jak również z dorosłymi w każdym wieku. W Rodzinnym Centrum Medycznym Lubimed.pl przyjmuję pacjentów od samego początku.

Please specify image url

lek. med. Aleksandra Chaberko-Koślacz, Specjalista Chorób Wewnętrznych

Pracę w zawodzie rozpoczęłam w Oddziale Kardiologii a następnie Kardiologiczno-Internistycznym Okręgowego Szpitala Kolejowego w Lublinie. Od wiosny 2011r. kontynuuję szkolenia specjalizacyjne z chorób wewnętrznych w Klinice Chorób Wewnętrznych i Nadciśnienia Tętniczego IMW w Lublinie. W podstawowej opiece zdrowotnej pracuję od lutego 2014r. Mój zawód to moja pasja. W szczególności interesuję się diabetologią.

Please specify image url

lek. med. Małgorzata Dziedzic, Specjalista pediatrii

Tytuł lekarski uzyskałam w 1981 roku. Od 1985 pracuję jako lekarz pediatra. Posiadam ponad 25 -letnie doświadczenie w pracy na Oddziale Dziecięcym. Od wielu też lat przyjmuję pacjentów w Poradniach Medycyny Rodzinnej. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenie wykorzystuję teraz głównie w pracy w Lubimedzie. Moi pacjenci, których leczyłam jeszcze jako dzieci przychodzą do mnie teraz ze swoimi pociechami – to bardzo zobowiązuje. Cieszę się, że obdarzają mnie takim zaufaniem. Staram się do każdego pacjenta, czy to dziecka, czy dorosłego – podchodzić bardzo indywidualnie.

Please specify image url

lek. med. Bożena Sekuła-Gajownik, Specjalista medycyny rodzinnej, pediatrii i pulmonologii

Studia medyczne ukończyłam w 1986 roku. Początkowo specjalizowałam się w zakresie pediatrii – od 1992 już jako lekarz pediatra pracuję lecząc małych pacjentów głównie na oddziałach szpitalnych, gdzie zdobywa się bardzo cenne doświadczenie. Dodatkowo uzyskałam specjalizację w dziedzinie pulmonologii i medycyny rodzinnej. Moimi pacjentami są więc nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Znajomość całej rodziny ułatwia prawidłowe zdiagnozowanie pacjenta i wdrożenie efektywnego leczenia. Największą radość sprawia mi uśmiech na twarzy zdrowego już dziecka.

Please specify image url

lek. med. Joanna Szyłkajtis, Specjalista medycyny rodzinnej

Ukończyłam Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Lublinie w 1993 roku. Specjalizację w dziedzinie medycyny rodzinnej uzyskałam w roku 1997. Od wielu lat pracuję w poradni lekarza rodzinnego stykając się z najróżniejszymi problemami zdrowotnymi pacjentów w każdym wieku. Zgromadzone w ten sposób doświadczenie wykorzystuję w codziennej praktyce lekarza pierwszego kontaktu. W Lubimedzie jestem od samego początku. Pomaganie moim Pacjentom daje mi wiele satysfakcji.

Please specify image url

Lek. med. Joanna Łyś, Specjalista pediatrii

W charakterze lekarza pediatry pracuję od 1984 roku. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywałam na oddziałach klinicznych lecząc najcięższe przypadki zachorowań u dzieci. W chwili obecnej pełnię jeszcze dyżury w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie.

Od stycznia 2015 roku dołączyłam do zespołu lekarskiego w Rodzinnym Centrum Medycznym Lubimed.pl. Wykonuję swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem dla małych pacjentów, ich zdrowie to mój absolutny priorytet. Zawsze też z uwagą i cierpliwością słucham rodziców, oni są skarbnicą wiedzy na temat swoich pociech. Doceniam zaufanie jakim mnie obdarzają, jest ono bardzo pomocne w mojej pracy.

Pielęgniarki, położne, personel medyczny

 

Please specify image url

mgr Anna Bednarczyk, Pielęgniarka

Ukończyłam Pielęgniarstwo i Pedagogikę Resocjalizacyjną we WSEI w Lublinie. Jestem także absolwentką Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej im. E. Wiszniewskiego w Warszawie, na kierunku: Zarządzanie w Podmiotach Leczniczych. Z Lubimedem jestem związana prawie od samego początku. Zajmuję się organizacją i dokumentacją szczepień ochronnych oraz wykonuję zabiegi pielęgniarskie. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu Pielęgniarstwa, głównie w środowisku szpitalnym. Poza studiami kierunkowymi ukończyłam liczne kursy i szkolenia specjalizacyjne. Moją pasją jest poznawanie świata i ludzi z wielu perspektyw, dlatego zajmuję się pracą naukową w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Pracuję również jako nauczyciel w Policealnej Szkole Medycznej. Priorytetem dla mnie jest zawsze dobro pacjenta.

Please specify image url

mgr Magda Marcych, Pielęgniarka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2009 r. ukończyłam studia licencjackie, a w 2011 r. studia magisterskie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach specjalistycznych (Kurs Specjalistyczny z zakresu Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej, Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Kurs z Zasad Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa). Od 2010 r. pracuję jako pielęgniarka w szpitalu MSWiA. Niedawno dołączyłam też do zespołu Lubimed.pl. Bardzo lubię pracę z ludźmi, na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. Jestem osobą życzliwą, pozytywnie nastawioną do życia.

Please specify image url

Olga Piotrowicz, Pielęgniarka

Jestem dyplomowaną pielęgniarką, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń specjalistycznych m.in. Kurs Pielęgniarstwa Rodzinnego, Kurs Szczepień Ochronnych. Obecnie pracuję w jednej z lubelskich przychodni specjalistycznych, a także w Rodzinnym Centrum Medycznym Lubimed.pl, gdzie głównie zajmuję się szczepieniami ochronnymi. Staram się powierzone mi obowiązki wykonywać bardzo sumiennie i z wielkim zaangażowaniem. Wiem, że czasem zwykły uśmiech i dobre słowo mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie pacjenta.

Please specify image url

Beata Rojek, Pielęgniarka

Pracę w zawodzie pielęgniarki rozpoczęłam w 1998 roku, głównie w oddziałach szpitalnych.

W 2009 roku uzyskałam tytuł Pielęgniarki Specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.

Ukończyłam liczne kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne m.in kurs wykonywania i interpretacji zapisu EKG ,szczepień ochronnych i resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Stale staram się  podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Z pasji wybrałam zawód pielęgniarki, lubię pomagać potrzebującym. Staram się zawsze sumiennie wykonywać swoje obowiązki i cieszę się, że mogę pracować w przychodni Lubimed. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam dobro Pacjenta. Jestem urodzoną optymistką, uśmiechem witam każdy dzień i wszystkich których spotykam na swojej drodze.

Please specify image url

Iwona Serafin, Położna

Od wielu lat pracuję jako położna. Doświadczenie i kwalifikacje zdobyte na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym, a także Noworodkowym- gdzie pracuję nadal, z powodzeniem wykorzystuję w pracy położnej środowiskowej. W Rodzinnym Centrum Medycznym Lubimed.pl jestem położną od wielu miesięcy; wykonuję badania tętna płodu (ktg), odwiedzam młode mamy i ich maleństwa w ramach wizyt patronażowych, zawsze służę radą i pomocą, staram się rozwiewać wszelkie wątpliwości związane z pielęgnacją i karmieniem noworodków. Zawsze cierpliwie odpowiadam na wszystkie pytania. Bardzo lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Please specify image url

mgr Grażyna Stochmal, Położna

Jestem położną z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Pracuję na Oddziale Położniczym jednego z lubelskich szpitali. W Lubimed.pl prowadzę warsztaty edukacyjne w ramach Szkoły Rodzenia. Uczestnicząc w zajęciach Rodzice przygotowują się nie tylko do porodu, ale też do wychowania dziecka. Rozmawiamy o ciąży, porodzie, metodach łagodzenia bólu, czy pielęgnacji malucha. Coraz więcej osób świadomych jest trudów, jakie niesie ze sobą macierzyństwo. Panie zastanawiają się, jaki szpital wybrać, rozmawiają o wychowaniu dzieci. Ogromną rolę odgrywają też panowie. Ogromna większość spośród ojców, uczestniczących w naszych zajęciach obecna jest także przy porodzie. Bardzo angażuję się w moją pracę, daje mi ona wiele satysfakcji. Najwięcej radości sprawia mi spotkanie ze szczęśliwymi Rodzicami i ich maleństwem.

Please specify image url

mgr Ewelina Koszałka, Diagnosta laboratoryjny, Asystentka stomatologa

Absolwentka Wydziału Biologii i Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej. Jestem biologiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Z przychodnią Lubimed.pl współpracuję od maja 2014 roku. Pracuję w punkcie pobrań i rejestracji, a ze względu na swoje doświadczenie zawodowe zajmuję się także asystą i organizacją w gabinecie stomatologicznym. Lubię kontakt z ludźmi, jestem otwarta na świat i drugiego człowieka. Kiedy widzę uśmiech na twarzy Pacjenta sprawia mi to ogromną satysfakcję i mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Please specify image url

mgr Iwona Szafraniec, Rejestratorka medyczna

Jestem absolwentką Wydziału Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na praktykach zawodowych jak również w pracy dałam się poznać jako osoba komunikatywna i zdolna do nawiązywania dobrych relacji z pacjentami, a także współpracownikami. Pracowałam w kliku Ośrodkach Rehabilitacji w Lublinie jako fizjoterapeutka, ale praca w rejestracji również nie jest mi obca. W Lubimed.pl pracuję prawie od samego początku. Jestem osobą pracowitą i zawsze zaangażowaną w to co robię, tak żeby końcowy efekt był jak najlepszy.

Please specify image url

mgr Sylwia Zarzeczna, Koordynator ds. świadczeń zdrowotnych, Rejestratorka medyczna

Ukończyłam UMCS, Wydział Humanistyczny, kierunek Historia – specjalność nauczycielską oraz studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, kierunek – Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej. Mam duże doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta. W Rodzinnym Centrum Medycznym Lubimed.pl pracuję jako Koordynator ds. świadczeń zdrowotnych i rejestracji.W kontaktach z pacjentami zawsze staram się służyć radą i pomocą. Stale pogłębiam swoje zainteresowania i wiedzę, dlatego jestem otwarta na podnoszenie umiejętności i kwalifikacji. Praca w Lubimedzie sprawia mi dużą przyjemność i satysfakcję.